Stwórz swój wymarzony ogród

Nie musisz znać się na ogrodnictwie, aby mieć piękny ogród. Wystarczy, że wybierzesz jedną z trzech aranżacji, dostosowanych do Twoich oczekiwań oraz wielkości działki. My zapewniamy Ci projekt oraz wykonanie – a Ty ciesz się wykończoną i zachwycającą zielenią. Ponadto każdy projekt możemy spersonalizować na Twoje życzenie.

BASIC

Masz pomysł na swój ogród, ale boisz się zacząć? Wybierz opcję BASIC. Przygotujemy dla Ciebie trawnik, ścieżki oraz posadzimy kilka oryginalnych drzew, krzewów i traw ozdobnych, w tym: orzech włoski, grab pospolity, jodłę kalifornijską, rozplenicę japońską, trawę bambusową i inne. Efekt końcowy będzie oszczędny w formie, a zarazem stylowy. Taki ogród będziesz mógł następnie wykończyć sam według swoich preferencji.

STANDARD

W tej aranżacji ogrodu dominują: klon palmowy, magnolia pośrednia, surmia bignoniowa, różanecznik wielkokwiatowy, jukka karolińska i inne. Dzięki nim kompozycja będzie dynamiczna, a jednocześnie elegancka i przyciągająca wzrok. Tę opcję polecamy do małych i średnich ogrodów. W projekcie proponujemy rośliny, które nie wymagają dużo pielęgnacji, a jednocześnie zagwarantują spektakularny efekt końcowy.

EXCLUSIVE

Kompletny projekt dla osób, które nie boją się oryginalnych rozwiązań. Ogród zaprojektowany od początku do końca razem z basenem, dzięki któremu będziesz się wyróżniać. W swoim nowym ogródku odnajdziesz między innymi:
miskanty chińskie, lawendy wąskolistne, liliowce ogrodowe, glicynie kwieciste czy jałowce łuskowate. Koncept szczególnie polecamy dla większych działek.